تفاهم نامه

احداث جایگاه

آمار و اطلاعات

پیمان فروش گاز طبیعی

دستور العمل بهره برداری

نكـات ایمني

آب و هواآمار بازدید

امروز72
دیروز113
این هفته72
این ماه1761
مجموع154602

شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 16:04

شانا:خودروهای گازسوز سریع‌ترین راه برای جایگزینی با خودروهای بنزینی هستند

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

رئیس انجمن خودروهای گازسوز آسیا-اقیانوسیه اعلام کرد: برای گذار تدریجی به سوخت‌های جایگزین، خودروهای گازسوز گزینه‌ای مطلوب‌تر از خودروهای برقی هستند.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی CNG کشور به نقل از خبرگزاری  شانا، لی جیوک سنگ، رئیس انجمن خودروهای گازسوز آسیا-اقیانوسیه (آنگوا)، امروز (سه‌شنبه ۹ آبان ماه) در حاشیه هفتمین همایش و نمایشگاه بین‎المللی دوسالانه این نهاد اعلام کرد: برای گذار از سوخت‌های آلاینده به انرژی‌های پاک، خودروهای گازسوز گزینه مطلوب کشورهای آسیایی به شمار می‌آیند.

وی با اشاره به تعهدهای کشورها در قالب توافق زیست محیطی پاریس (کاپ-۲۱)، اعلام کرد با توجه به وجود زیرساخت‌های عرضه و هزینه پایین گاز طبیعی، کشورهای آسیایی این سوخت را گزینه‌ای مطلوب برای جایگزینی خودروهای بنزینی می‌دانند.

رئیس آنگوا یادآور شد که گسترش تجارت ال ان جی سبب شده است دسترسی جهانی به گاز طبیعی گسترش یابد و این مسئله دورنمای استفاده از خودروهای گازسوز را بهبود می‌بخشد.

لی جیوک سنگ همچنین اعلام کرد آسیا در زمینه رشد استفاده از خودروهای گازسوز جایگاه برتر را در جهان به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به این که خودروهای گازسوز نخستین بار در نیمه نخست قرن بیستم در ایتالیا ساخته شدند، اعلام کرد اکنون بیش از ۸۰ کشور دنیا از این خودروها استفاده می‌کنند و شمار خودروهای گازسوز از ۲۰ میلیون خودرو و شمار جایگاه‌های عرضه سی ان جی از ۲۰ هزار مورد فراتر رفته است.

به گزارش شانا، هفتمین همایش بین المللی انجمن خودروهای گازسوز آسیا- اقیانوسیه ( آنگوا) امروز آغاز شد و تا ۱۱ آبان‌ماه ادامه دارد.

خواندن 148 دفعه

نظر دادن

لطفاً فیلدهای ستاره دار را تکمیل نمایید