تفاهم نامه

احداث جایگاه

آمار و اطلاعات

پیمان فروش گاز طبیعی

دستور العمل بهره برداری

نكـات ایمني

آب و هواآمار بازدید

امروز41
دیروز51
این هفته322
این ماه1447
مجموع157499

شنبه, 25 فروردين 1397 ساعت 16:44

دیدار رو در روی مدیر عامل شرکت ملی پخش با بیش از ۲۰۰ جایگاهدار استان اصفهان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دیدار رو در روی مدیر عامل شرکت ملی پخش با بیش از ۲۰۰ جایگاهدار استان اصفهان

با هدف بررسی و پیشبرد اهداف، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با بیش از ۲۰۰ جایگاهدار و نمایندگان شرکت های حمل و نقل این استان دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان، سیدمحمدرضا موسوی خواه ،پس از حضور در منطقه اصفهان، با مدیر، معاونین، رؤسای نواحی و واحدهای منطقه و همچنین مسئولین جایگاههای عرضه سوخت دیدار و در جلسه ای که در همین رابطه برگزار شد به بررسی مشکلات و مسائل جایگاهها پرداخت.

موسوی خواه پس از تبریک سال نو و ایام نوروز و میلاد حضرت علی (ع) و فرا رسیدن عید مبعث، گفت : هدف از تشکیل این گردهمایی، پیشبرد اهداف و بررسی مشکلات این حوزه و همدلی بیشتر و ارائه راهکار مناسب می باشد.

وی اظهار داشت : شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با بیش از نود سال سابقه در ابتدای امر با بخش حمل و نقل شروع به کار کرد و هم اکنون این شرکت با جایگاهداران و بخش حمل و نقل، در عرصه سوخترسانی اضلاع یک مثلث هستند که این اضلاع به هیچ وجه قابل گسستن نیستند.

این مقام مسئول تصریح کرد: خوشبختانه تا کنون همه با کمک یکدیگر، سوخت مورد نیاز هموطنان را تامین کرده و در این مهم موفق عمل کرده ایم.

مدیرعامل پخش ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی همه همکاران به ویژه در ایام نوروز گفت : همه شما در نوروز امسال باعث افتخار بودید و این در حالی است که ۱۱۶ میلیون لیتر بنزین در یک روز توزیع شد که در طول تاریخ ایران بی سابقه بوده و این امر حاصل نمی شد مگر در سایه تلاش و زحمات شبانه روزی و بدون وقفه شما عزیزان .

موسوی خواه افزود : این شرکت با بیش از ۳۶۰۰ جایگاه عرضه فرآورده های نفتی، ۱۴ هزار نفتکش و ۵۲ مرکز سوختگیری هواپیمائی، خدمت رسانی به هموطنان را تا کنون به موقع و به نحو احسن انجام داده که این مهم قابل تقدیر است.

وی در بخشی از سخنان خود اظهار کرد: در حالیکه سالانه بیش از یک میلیون خودرو تولید می شود و هزینه های جانبی نیز افزایش پیدا می کند ولی از پنج سال گذشته تاکنون قیمت فرآورده تغییری نکرده و باوجود مشکلاتی که در چندماه گذشته برای پرداخت نقدینگی داشتیم، کرایه حمل و کارمزد جایگاهها تا اواسط اسفندماه پرداخت شده است.

موسوی خواه پیرامون شرکت های زنجیره ای توزیع گفت : بیشتر از ۸۰ درصد این شرکت ها متعلق به خودِ مجموعه جایگاهداران است، بنابراین بیشتر می توانند در مسیر افزایش درآمد تصمیم گیری کنند.

مدیر عامل شرکت ملی پخش در پایان برگزاری مستمر جلسات مشترک بین مدیران مناطق و جایگاهداران را به صورت چهره به چهره مورد تأکید قرار داد.

گفتنی است پس از سخنرانی مدیرعامل ، مسئولین جایگاه های استان به بیان مشکلات و ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.


 

خواندن 288 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 26 فروردين 1397 ساعت 11:31

نظر دادن

لطفاً فیلدهای ستاره دار را تکمیل نمایید