تفاهم نامه

احداث جایگاه

آمار و اطلاعات

پیمان فروش گاز طبیعی

دستور العمل بهره برداری

نكـات ایمني

آب و هواآمار بازدید

امروز41
دیروز51
این هفته322
این ماه1447
مجموع157499

شنبه, 25 فروردين 1397 ساعت 16:56

راه اندازی سامانه سپهتن در اولویت کاری قرار گرفت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

راه اندازی سامانه سپهتن در اولویت کاری قرار گرفت

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در نشستی با حضور نمایندگان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، معاون حمل و نقل، ایمنی و ترافیک پلیس راه کشور و تعدادی از مدیران شرکت های حمل و نقل فرآورده های نفتی سراسر کشور راه اندازی سامانه سپهتن را در اولویت کاری قرار داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، سید محمدرضا موسوی خواه نصب سامانه یاد شده را الزام قانونی دانست و در راستای رسیدن به نقطه نظرات جامع و کامل، بر تشکیل جلسات مشترک بین سازمان ها و نهادهای مرتبط از جمله شرکت ملّی پخش، سازمان راهداری، پلیس راه و صنف حمل و نقل تاکید کرد. 

وی همچنین بر تعیین راهکارهای اجرایی، بازنگری در مفاد برخی آیین نامه ها و دستورالعمل ها و نیز مدّ نظر قرار دادن دغدغه های صنف حمل و نقل تأکید کرد.

در ادامه مدیر تأمین و توزیع شرکت ملّی پخش طی سخنانی مشکلات موجود در حوزه ی حمل و نقل را یادآور شد و در ادامه خواستار همفکری و همکاری بیشتر تمامی مناطق تابعه برای برطرف شدن مشکلات و پویایی این بخش گردید. 

همچنین در این نشست نماینده پلیس راهور کشور طی سخنانی ضمن معرفی سامانه سپهتن مزایای استفاده از آن را تشریح کرد و در ادامه مسوولان شرکت و تعدادی از نمایندگان استانی صنف حمل و نقل به بیان دیدگاههای خود و برخی از مشکلات و ارائه بعضی پیشنهادات و خواسته های اعضای صنف و اجرای طرح و نصب ادوات سیستم مذکور پرداختند.

خواندن 265 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 26 فروردين 1397 ساعت 15:23

نظر دادن

لطفاً فیلدهای ستاره دار را تکمیل نمایید