تفاهم نامه

احداث جایگاه

آمار و اطلاعات

پیمان فروش گاز طبیعی

دستور العمل بهره برداری

نكـات ایمني

آب و هواآمار بازدید

امروز41
دیروز51
این هفته322
این ماه1447
مجموع157499

شنبه, 25 فروردين 1397 ساعت 15:43

دیدار مدیرعامل شرکت ملی پخش با استاندار قزوین

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دیدار مدیرعامل شرکت ملی پخش با استاندار قزوین

مدیرعامل شرکت ملی پخش طی سفر به استان قزوین و بازدید از انبار و ستاد شرکت در این منطقه، طی یک نشست یک ساعته با استاندار این استان نیز دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه قزوین در این دیدار صمیمانه استاندار قزوین ضمن تشکر از حضور مدیرعامل شرکت ملی پخش در این استان، از تلاش مدیرعامل و کارکنان شرکت ملی پخش در امر سوخترسانی در ایام بسیار سرد فصل زمستان و همچنین ایام پر تردد نوروزی به هموطنان عزیز قدردانی نمود و تاکید کرد که در تمامی این ایام هیچگونه مشکلی در سطح استان از نظر تامین سوخت احساس نشد.

در ادامه این دیدار موسوی خواه از حمایت و پشتیبانی استاندار و استانداری قزوین در راستای سوخت رسانی به هموطنان عزیز در تمامی ایام بخصوص در شرایط حساس فصلی و همچنین ایام نوروز تقدیر و تشکر کرد.

وی در این نشست در باره دلایل و اثرات مثبت طرح ایجاد شرکت های زنجیره ای توزیع ( شرکت های صاحب نشان ) توضیحات مبسوطی ارایه داد و اشاره کرد که ایجاد این شرکتها بر اساس اصل ۴۴ و اصل ۴۶ قانون اساسی در حال اجراست.

موسوی خواه در ادامه تاکید کرد ایجاد شرکت های زنجیره ای توزیع ( شرکت های صاحب نشان ) به منظور ارائه خدمات هر چه مطلوبتر به مردم شریف کشور و با هدف نظارت مردم بر مردم انجام شده است .

وی تاکید کرد از تعداد ۸۵ شرکت زنجیره ای ایجاد شده، بیش از ۷۵ درصد صاحبان جایگاه ها و مجاری عرضه، ۱۳ درصد شرکتهای حمل ونقل ، نه درصد پالایشگاه های کشور و مابقی سایر موارد است ، که این نشان دهنده مشارکت ۸۸ درصدی جایگاه ها و بخش حمل و نقل در ایجاد شرکتهای زنجیره ای توزیع است.

در پایان استاندار قزوین ضمن تایید مطالب طرح شده در این نشست و تشکر از حضور و دیدار مستقیم مدیرعامل شرکت با جایگاهداران استان، بر لزوم استمرار جلسات مستمر با جامعه جایگاهدارای کشور در استانها تاکید و برگزاری این جلسات را برای رفع ابهامات احتمالی موجود توسط ذینفعان بسیار مفید دانست.

خواندن 250 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 26 فروردين 1397 ساعت 11:21

نظر دادن

لطفاً فیلدهای ستاره دار را تکمیل نمایید