تفاهم نامه

احداث جایگاه

آمار و اطلاعات

پیمان فروش گاز طبیعی

دستور العمل بهره برداری

نكـات ایمني

آب و هواآمار بازدید

امروز41
دیروز51
این هفته322
این ماه1447
مجموع157499

شنبه, 25 فروردين 1397 ساعت 09:58

رشد صعودی مصرف سوخت هواپیمایی گیلان به ثبت رسید

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

رشد صعودی مصرف سوخت هواپیمایی گیلان به ثبت رسید

در تعطیلات نوروز امسال، مجموعاً ۴۰۴ هزار و ۱۰۰ لیتر سوخت هواپیمائی( ATK )از طریق مرکز سوختگیری هواپیمائی شهید اسد پور رشت برای فرودگاه سردار جنگل این کلانشهر تامین و تحویل شده است که این میزان فرآورده نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲,۶۶ درصد رشد را نشان می دهد .

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان ، از ۲۶ لغایت ۲۹ اسفند ۹۶ ترافیک سنگیی را در فرودگاه رشت داشته ایم به گونه ای که ظرف این چهار روز مجموعاً ۳۳ فروند پرواز با مصرف ۱۵۲ هزار و ۳۸۰ لیتر ATK و با رشد ۲۱,۷۷ درصدی نسبت به زمان مشابه سال قبل را شاهد بودیم .
همچنین  ، از اول تا ۱۳ فروردین، ۵۲ میلیون و ۲۹۱ هزار لیتر بنزین معمولی و ۲ میلیون و ۷۷۸ هزار لیتر بنزین سوپر درسطح استان در سیزده روز ابتدای سال جاری مصرف شده است . 

این در حالیست که فرآورده های نفت سفید و نفتگاز غیر نیروگاهی نیز دراین مدت به ترتیب یک میلیون و ۴۳۸ هزار لیتر و شش میلیون و ۴۳۵ هزار لیتر مصرف داشته اند . 

گفتنی است، طی همین مدت، مجموعاً ۱۶ میلیون و ۷۴۳ هزار لیتر فرآورده( بنزین معمولی ، نفت سفید و نفتگاز ) نیز به استانهای مجاور ارسال شده است که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته هشت درصد افزایش داشته است .

خواندن 271 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 26 فروردين 1397 ساعت 11:14

نظر دادن

لطفاً فیلدهای ستاره دار را تکمیل نمایید