تفاهم نامه

احداث جایگاه

آمار و اطلاعات

پیمان فروش گاز طبیعی

دستور العمل بهره برداری

نكـات ایمني

آب و هواآمار بازدید

امروز9
دیروز125
این هفته385
این ماه2481
مجموع151472

سه شنبه, 28 آذر 1396 ساعت 11:01

ایسنا: 10 جایگاه سـوخت کوچک مقیاس در تهران احداث می‌شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

شهردار منطقه 2 از امـضای قرارداد احداث 10 جایگاه سوخت کوچک مقیاس (تک سـو) بنزین، گازوئیل و CNG با هدف مدیریت زمان و صرفه جویی در هزینه احداث جایگاه در سطح منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی CNG کشور به نقل از خبرگزاری ایسنا، رسول کشت پور با اشاره به احداث این جایگاه‌های کوچک سوخت در  منطقه 2 گفت: این جایگاه‌ها در ترمینال‌های مسافربری، پایانه‌های تاکسیرانی، توقف گاه‌ها، مجتمع‌ها و همچنین شهرک‌های مسکونی روباز کارآیی دارد.

وی درباره اینکه ساخت جایگاه مقیاس کوچک با اهداف تسـهیل دسترسی به جایگاه های عرضه سوخت احداث می شوند، افزود: کاهش طول صف جایگاه ها، کاهش تملک اراضی، کاهش هزینه ساخت جایگاه بنزین، گازوئیل و CNG ، تسریع در امر اجرای جایگاه سوخت و امکان سرویس دهی با ایمنی کافی و خدمت رسانی بهتر به شهروندان در دستور کار قرار گرفت.

بر اساس گزارش شهرنوشت، شهردار منطقه 2 با اشاره به اینکه این اقـدام از طریق انعقاد قرارداد مشترک با شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت صورت گرفته است، خاطر نشان کرد: در مراحل ساخت و نصب این مجاری عرضه سوخت تمامی استانداردها و الزامات بهداشت و همچنین ایمنی و محیط زیست به طور کامل رعایت خواهد شد، به طوری که در این باره توافق کردیم ظرف 6 ماه این طرح اجرایی شود.

خواندن 82 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 28 آذر 1396 ساعت 11:07

نظر دادن

لطفاً فیلدهای ستاره دار را تکمیل نمایید